Nathan Road, Kowloon, Hong Kong, 208-212 üniversal yapı, oda 1001
Ana sayfa

dongguan Julun electronics co.,ltd

iyi kalite Otomotiv Bıçak Sigortaları satış için
iyi kalite Otomotiv Bıçak Sigortaları satış için
Projemiz çok karmaşık. Zhuolun ekibi, maliyeti düşürmemize ve projenin verimliliğini artırmamıza yardımcı oldu. Teşekkür ederim!

—— Alcatel Lucent

Ciddi ve sorumlu profesyonel tutum ve profesyonel çalışma tarzı, projemizin uygulanmasını etkili bir şekilde desteklemiştir.

—— Labram Adams

Güvenilir bir arkadaş hızlıca sorunumu çözdü.

—— Alfred

Ben sohbet şimdi

dongguan Julun electronics co.,ltd

1 2 3
dongguan Julun  electronics co.,ltd dongguan Julun  electronics co.,ltd dongguan Julun  electronics co.,ltd
julun Julun Julun

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Markalar : Julun
Yıllık satış : 5900000-7000000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 70% - 80%

Metso elektronik elektronik üretim işletmeleri için elektronik bileşenler, tasarım ve geliştirme hizmetleri sağlayıcısıdır. Tedarik zinciri entegre, optimize edilmiş ve verimli. Hizmet ürünleri: koruma bileşenleri, sigorta ve sigorta tutucu serisi, seri direnç, kapasitör serisi ve diğer endüstriyel servisler, iletişim ekipmanları, tüketici elektroniği, otomotiv elektroniği, cep telefonu uygulamaları.

Şirketin iş felsefesi, müşteriler için değer yaratmaya devam etmek, sektörün tedarik zinciri profesyonel ortakları olarak ön uç pazarlama ve lojistik destek ekibini optimize etmeye devam etmektir. Gereksinim oluşturma, çözümler, teknik destek, depolama, lojistik ve e-ticaret gibi katma değerli hizmetler sunmak. Orijinal ekipman üreticileri, özgün tasarım üreticileri, elektronik üretim servis sağlayıcıları ve küçük ve orta ölçekli işletmelerin müşteri gereksinimlerini karşılayın. Lun Lun şirketinin müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için Zhuo Lun, Çin, Hongkong, Çin, Güney Çin, Orta Çin, Doğu Çin ve benzeri alanlarda şube ve ofis kurdu. Sormak ve işbirliği yapmak hoş geldiniz.

İletişim bilgileri
dongguan Julun electronics co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Chandler

Tel: 86-769-81920831

Faks: 86-0769-27200802

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)