Nathan Road, Kowloon, Hong Kong, 208-212 üniversal yapı, oda 1001
iyi kalite Otomotiv Bıçak Sigortaları satış için
iyi kalite Otomotiv Bıçak Sigortaları satış için
Projemiz çok karmaşık. Zhuolun ekibi, maliyeti düşürmemize ve projenin verimliliğini artırmamıza yardımcı oldu. Teşekkür ederim!

—— Alcatel Lucent

Ciddi ve sorumlu profesyonel tutum ve profesyonel çalışma tarzı, projemizin uygulanmasını etkili bir şekilde desteklemiştir.

—— Labram Adams

Güvenilir bir arkadaş hızlıca sorunumu çözdü.

—— Alfred

Ben sohbet şimdi

dongguan Julun electronics co.,ltd

1 2 3
dongguan Julun  electronics co.,ltd dongguan Julun  electronics co.,ltd dongguan Julun  electronics co.,ltd
julun Julun Julun

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Markalar : Julun
Yıllık satış : 5900000-7000000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 70% - 80%
Hizmet prensibi: müşteri memnuniyeti bizim mütevazi peşinde!

Hizmetin ürünlerin bir parçası olduğunu düşünüyoruz. Satış öncesi ürün tanıtımı, satışta teknik rehberlik, telefon iade ziyareti ve ürün satış sonrası servis, ürünümüzün ayrılmaz bir parçasıdır. Uzun vadeli üretim ve işletme uygulamalarında, hizmetlerimizin gerçekten uygulanmasını sağlamak için satış öncesi, satış ve satış sonrası her yönden sıkı denetim mekanizması oluşturmak için eğitim personelinin hizmet anlayışı ve hizmet kalitesi konusunda ısrar ediyoruz.

Kalite sorunu yönetimi: Servis sonrası ihtiyaç duymayan ürün en iyi üründür, aynı zamanda sürekli arayışımızdır. Biz ürün tasarımı, teknoloji değerlendirmesi, kalite kontrol ve Cengcengbaguan için büyük çaba sarf ediyoruz, kalite sorunlarının sıkı izlenmesi, en düşük aralıktaki kontrol riskini alacaktır; kalite problemlerini çözmek için, bir grup müşteri hizmetleri servisi kurduk, onlar hızlı, kurulum ve teknik rehberlik yerine, müşteri hizmetleri ek onarım hizmetini yerine getirecek, müşteri isteklerine göre kalite sorunları Müşteriler en hızlı şekilde çözmek için.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında herhangi bir yorumunuz veya öneriniz varsa, servis çağrı hattını, faks, e-posta ve servis merkezimizle diğer doğrudan temas formlarını kullanabilirsiniz, 24 saat içinde soruşturma hakkındaki görüş ve önerileriniz için çalışacağız. cevap vereyim

İletişim bilgileri
dongguan Julun electronics co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Chandler

Tel: 86-769-81920831

Faks: 86-0769-27200802

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)