Nathan Road, Kowloon, Hong Kong, 208-212 üniversal yapı, oda 1001
iyi kalite Otomotiv Bıçak Sigortaları satış için
iyi kalite Otomotiv Bıçak Sigortaları satış için
Projemiz çok karmaşık. Zhuolun ekibi, maliyeti düşürmemize ve projenin verimliliğini artırmamıza yardımcı oldu. Teşekkür ederim!

—— Alcatel Lucent

Ciddi ve sorumlu profesyonel tutum ve profesyonel çalışma tarzı, projemizin uygulanmasını etkili bir şekilde desteklemiştir.

—— Labram Adams

Güvenilir bir arkadaş hızlıca sorunumu çözdü.

—— Alfred

Ben sohbet şimdi

dongguan Julun electronics co.,ltd

1 2 3
dongguan Julun  electronics co.,ltd dongguan Julun  electronics co.,ltd dongguan Julun  electronics co.,ltd
julun Julun Julun

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Markalar : Julun
Yıllık satış : 5900000-7000000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 70% - 80%
Dongguan JuLun Electronics Co, Ltd 2009 yılında kurulmuş ve elektronik koruma bileşenleri ve diğer yardımcı ürünler konusunda uzmanlaşmıştır. Üretim, satış ve servisin birleştirilmesiyle, orijinal ekipman üreticilerinin, tasarım üreticilerinin, elektronik imalat servis sağlayıcılarının ve küçük ve orta ölçekli firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için şirketlere bileşenler, tasarım ve geliştirme hizmetleri ve ürün tedarik zinciri optimizasyonu ve entegrasyonu sağlamaya adadık. büyük ölçekli kurumsal müşteriler. Şirket, Dongguan, Guangdong'da bulunur ve Hong Kong, Güney Çin, Orta Çin, Doğu Çin ve diğer bölgelerde verimli ve uygun müşteri hizmetleri için çaba göstermek üzere ofisler ve servis noktaları kurmuştur.
Yıllar boyunca sürekli çaba gösteren şirket, Zhuo Lun Electronics'in ürünleri mevcut sigorta serisini, termal sigorta serisini, sigorta tutucu serisini, sensör serisini, PTC sigortasını, basınca duyarlı / termistörü, yeni enerji aracı sigortasını, iki transistör yarı iletkenini, X / Y'yi kapsıyor. güvenlik kapasitörleri, film kapasitörleri, SMD dirençleri / kapasitörler ve diğer çevre ürünleri, ürünler çevre aydınlatmasında, akıllı sayaçlarda, iletişim ürünlerinde, ev aletlerinde, otomotiv elektroniğinde, güç ürünlerinde ve diğer uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Şirketler güçlü bir üretim ve tedarik kapasitesine, ürün hattı spesifikasyonlarının çeşitlendirilmesine, yeterli arz ve talebe güveniyorlar, zaten güçlü destek olmak için pek çok seçkin şirketin ortağı. Zhuo Lun elektronik satış ürünlerinde atılımlar aramak için, farklı müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için UL, VDE, KC, PSE, CQC, ROSH vb. Dahil olmak üzere çeşitli ürün sertifikaları aldık. Aynı zamanda, şirketin tedarik kapasitesine ve ürün özelliklerinin çeşitliliğine dayanarak, hedeflerimizi yeni atılımlar aramak için uluslararası sahneye koyuyoruz. Şu anda, ürünlerimiz Asya ve Avrupa'daki çeşitli ülkelere satılmıştır.
Hızlı büyüme sürecinde, şirket müşteriler için sürekli değer yaratma konusunda ısrar eder, ön uç pazarlama ve lojistik desteğini sürekli olarak optimize eder ve endüstriyel tedarik zincirinde profesyonel bir ortak olarak hareket eder. Çözümler, teknik destek, depo lojistiği ve e-ticaret gibi katma değerli hizmetler sağlayın. Zhuo Lun Electronics ayrıca bir pazar eylem sistemi ve müşteri koruma mekanizması kurdu, ürün geliştirme, danışmanlık ve planlama hizmetlerini birleştiren ve büyük ölçekli endüstriyel uygulama çözümleri sunan bir teknoloji ve iş hizmeti sistemi kurdu. Ayrıca bilgi entegrasyonu ve uygulama entegrasyonu için portal sitesini konumlandırdı. , kullanıcı birleştirme ve alma hizmetleri.
Samimi, açık ve titiz şirket kültürü ile bilimsel ve normatif yönetim, profesyonel yeteneklerden oluşan geniş bir ekip oluşturur. Ürün geliştirme, tanıtım ve bakım konularında birlikte çalışırlar ve “müşteri odaklı” ve “hizmet” anlamını derinden anlarlar. “Şirketin operasyonları ve yönetiminden geçen her ayrıntı müşterinin geniş güven ve desteğini kazanır.”
Zhuo Lun Electronics, açık ve uyumlu bir tavırla yerli ve yabancı birçok üreticiyle derinlemesine bir teknik ortak haline geldi. Birbirleriyle uyumludur ve yeni uygulama alanlarında gelişmeye devam eder.
ZhuoLun Electronics'in büyüme süreci, müşterilere hizmet verme ve müşterileri ile devam etme sürecidir. Çok çalışıyoruz ve her zorluğa güvenle ulaşmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

Ürün ödülleri ve şirket ödülleri

İletişim bilgileri
dongguan Julun electronics co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Chandler

Tel: 86-769-81920831

Faks: 86-0769-27200802

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)