Dongguan ZhuoQi Electronics Co., LTD

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Dongguan ZhuoQi Electronics Co., LTD şirket Profili
  • Çin Dongguan ZhuoQi Electronics Co., LTD şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı
Markalar: Julun
Yıllık satış: 5900000-7000000
Yıl kurulan: 2009
İhracat p.c: 70% - 80%
Giriş

 

 

 

Dongguan Zhuoqi ElectronicsŞirketlerin devreleri koruma Ar-Ge, üretim ve satışlarına odaklanır. Ürünler yeni enerji fotovoltaik, elektrikli araçlar, piller, elektrik, enerji depolama alanlarında yaygın olarak kullanılır.Çevre koruma sistemleri ve aydınlatma ev aletleriEn son güvenilir malzemelerle, gelişmiş Ar-Ge ve üretim teknolojisi ve profesyonel hizmetlerle yerli ve yabancı müşterilerin güvenini kazanmak.

Geçmiş

Dongguan Zhuoqi Electronics Co., Ltd., elektronik koruma bileşenleri ve destek ürünleri üretimi konusunda uzmanlaşmış olarak 2019 yılında kuruldu.Üretim, satış ve hizmetleri bütünleştirerek, şirketlere bileşenler, tasarım ve geliştirme hizmetleri sunmaya kararlıyız.Orijinal ekipman üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için ürün tedarik zinciri optimizasyonu ve entegrasyon hizmetleri, tasarım üreticileri, elektronik üretim hizmeti sağlayıcıları ve küçük ve orta ölçekli işletme müşterileri.Şirketin merkezi Guangdong eyaletinin Dongguan kentinde ve Hong Kong, Güney Çin, Orta Çin, Doğu Çin ve diğer bölgelerde ofisleri ve servis merkezleri bulunmaktadır.ve müşterilere verimli ve uygun hizmetler sunmaya çalışır.

Yıllar boyunca, şirket sürekli çabalar, Zhuoqi elektronik ürünler mevcut sigorta serisi, sıcak sigorta serisi, sigorta tutucu serisi, PTC sigorta, basınç duyarlı / termistör,Yeni enerji taşıtlarının sigortaları, ürünler fotovoltaik çevresel aydınlatmada, elektrikli araçlarda, akıllı sayaçlarda, iletişim ürünlerinde, ev aletlerinde, otomotiv elektroniklerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Güç ürünleri ve diğer uygulamalar.

 

Ürün ödülleri ve şirket onurları

 

Çin Dongguan ZhuoQi Electronics Co., LTD şirket Profili 0

Hizmet
Hizmet prensibi: müşteri memnuniyeti bizim mütevazi peşinde!

Hizmetin ürünlerin bir parçası olduğunu düşünüyoruz. Satış öncesi ürün tanıtımı, satışta teknik rehberlik, telefon iade ziyareti ve ürün satış sonrası servis, ürünümüzün ayrılmaz bir parçasıdır. Uzun vadeli üretim ve işletme uygulamalarında, hizmetlerimizin gerçekten uygulanmasını sağlamak için satış öncesi, satış ve satış sonrası her yönden sıkı denetim mekanizması oluşturmak için eğitim personelinin hizmet anlayışı ve hizmet kalitesi konusunda ısrar ediyoruz.

Kalite sorunu yönetimi: Servis sonrası ihtiyaç duymayan ürün en iyi üründür, aynı zamanda sürekli arayışımızdır. Biz ürün tasarımı, teknoloji değerlendirmesi, kalite kontrol ve Cengcengbaguan için büyük çaba sarf ediyoruz, kalite sorunlarının sıkı izlenmesi, en düşük aralıktaki kontrol riskini alacaktır; kalite problemlerini çözmek için, bir grup müşteri hizmetleri servisi kurduk, onlar hızlı, kurulum ve teknik rehberlik yerine, müşteri hizmetleri ek onarım hizmetini yerine getirecek, müşteri isteklerine göre kalite sorunları Müşteriler en hızlı şekilde çözmek için.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında herhangi bir yorumunuz veya öneriniz varsa, servis çağrı hattını, faks, e-posta ve servis merkezimizle diğer doğrudan temas formlarını kullanabilirsiniz, 24 saat içinde soruşturma hakkındaki görüş ve önerileriniz için çalışacağız. cevap vereyim

Ekibimiz
1 vizyonumuz, elektronik bileşenlerin dünya standartlarında bir tedarikçisi olmaktır
2 Ruhumuz: sadelik, konsantrasyon
3 tarzımız: sözünü tut, bahane yok, asla pes etme

4 bizim değerlerimiz:
Müşteri: her şey müşterinin değerine dayanır
İlke: önce sistem, liderlik ikinci
Standart: Zirveyi her zaman koruyun ve ilk sırada durun.
Takım: birlikte, Qi altın kırıldı
Minnettarlık: Minnettar kalpli bir adam olmak ve aşka saygı kazanmak
Sorumluluk: Kendinizden sorumlu, kuruluştan sorumlu ve toplumdan sorumlu