dongguan Julun electronics co.,ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin dongguan Julun  electronics co.,ltd şirket Profili
  • Çin dongguan Julun  electronics co.,ltd şirket Profili
  • Çin dongguan Julun  electronics co.,ltd şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı
Markalar: Julun
Yıllık satış: 5900000-7000000
Yıl kurulan: 2009
İhracat p.c: 70% - 80%
Giriş

Çin dongguan Julun  electronics co.,ltd şirket Profili 0

 

Çin dongguan Julun  electronics co.,ltd şirket Profili 1

Çin dongguan Julun  electronics co.,ltd şirket Profili 2

Metso electronics is a provider of electronic components, design and development services for electronic manufacturing enterprises. Metso elektronik, elektronik imalat işletmeleri için elektronik bileşenler, tasarım ve geliştirme hizmetleri sağlayıcısıdır. The supply chain is integrated, optimized and efficient. Tedarik zinciri entegre, optimize edilmiş ve verimlidir. Service products: protection components, fuse and fuse holder series, series resistance, capacitor series, and other services, covering a wide range of industrial electronics, communications equipment, consumer electronics, automotive electronics, mobile phone applications. Servis ürünleri: koruma bileşenleri, sigorta ve sigorta tutucu serisi, seri direnç, kondansatör serisi ve diğer hizmetler, çok çeşitli endüstriyel elektronik, iletişim ekipmanları, tüketici elektroniği, otomotiv elektroniği, cep telefonu uygulamaları kapsar.

 

The company's business philosophy is to continue to create value for customers, continue to optimize front-end marketing and logistics support team, as the industry supply chain professional partners. Şirketin iş felsefesi, müşteriler için değer yaratmaya devam etmek, sektör tedarik zinciri profesyonel ortakları olarak ön uç pazarlama ve lojistik destek ekibini optimize etmeye devam etmektir. Provide value-added services such as requirements creation, solutions, technical support, warehousing, logistics and e-commerce. Gereksinim yaratma, çözümler, teknik destek, depolama, lojistik ve e-ticaret gibi katma değerli hizmetler sunun. Meet customer requirements of original equipment manufacturers, original design manufacturers, electronic manufacturing service providers and small and medium enterprises. Orijinal ekipman üreticileri, orijinal tasarım üreticileri, elektronik imalat servis sağlayıcıları ve küçük ve orta ölçekli işletmelerin müşteri gereksinimlerini karşılayın. In order to better serve customer of Lun Lun company, Zhuo Lun has set up branch and office in China, Hongkong, China, Southern China, central China, East China and so on. Daha iyi Lun Lun şirketin müşteriye hizmet vermek için Zhuo Lun, Çin, Hongkong, Çin, Güney Çin, orta Çin, Doğu Çin ve benzeri şube ve ofis kurdu. Welcome to inquire and cooperate. Sormak ve işbirliği hoş geldiniz.

Geçmiş
Dongguan JuLun Electronics Co, Ltd 2009 yılında kurulmuş ve elektronik koruma bileşenleri ve diğer yardımcı ürünler konusunda uzmanlaşmıştır. Üretim, satış ve servisin birleştirilmesiyle, orijinal ekipman üreticilerinin, tasarım üreticilerinin, elektronik imalat servis sağlayıcılarının ve küçük ve orta ölçekli firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için şirketlere bileşenler, tasarım ve geliştirme hizmetleri ve ürün tedarik zinciri optimizasyonu ve entegrasyonu sağlamaya adadık. büyük ölçekli kurumsal müşteriler. Şirket, Dongguan, Guangdong'da bulunur ve Hong Kong, Güney Çin, Orta Çin, Doğu Çin ve diğer bölgelerde verimli ve uygun müşteri hizmetleri için çaba göstermek üzere ofisler ve servis noktaları kurmuştur.
Yıllar boyunca sürekli çaba gösteren şirket, Zhuo Lun Electronics'in ürünleri mevcut sigorta serisini, termal sigorta serisini, sigorta tutucu serisini, sensör serisini, PTC sigortasını, basınca duyarlı / termistörü, yeni enerji aracı sigortasını, iki transistör yarı iletkenini, X / Y'yi kapsıyor. güvenlik kapasitörleri, film kapasitörleri, SMD dirençleri / kapasitörler ve diğer çevre ürünleri, ürünler çevre aydınlatmasında, akıllı sayaçlarda, iletişim ürünlerinde, ev aletlerinde, otomotiv elektroniğinde, güç ürünlerinde ve diğer uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Şirketler güçlü bir üretim ve tedarik kapasitesine, ürün hattı spesifikasyonlarının çeşitlendirilmesine, yeterli arz ve talebe güveniyorlar, zaten güçlü destek olmak için pek çok seçkin şirketin ortağı. Zhuo Lun elektronik satış ürünlerinde atılımlar aramak için, farklı müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için UL, VDE, KC, PSE, CQC, ROSH vb. Dahil olmak üzere çeşitli ürün sertifikaları aldık. Aynı zamanda, şirketin tedarik kapasitesine ve ürün özelliklerinin çeşitliliğine dayanarak, hedeflerimizi yeni atılımlar aramak için uluslararası sahneye koyuyoruz. Şu anda, ürünlerimiz Asya ve Avrupa'daki çeşitli ülkelere satılmıştır.
Hızlı büyüme sürecinde, şirket müşteriler için sürekli değer yaratma konusunda ısrar eder, ön uç pazarlama ve lojistik desteğini sürekli olarak optimize eder ve endüstriyel tedarik zincirinde profesyonel bir ortak olarak hareket eder. Çözümler, teknik destek, depo lojistiği ve e-ticaret gibi katma değerli hizmetler sağlayın. Zhuo Lun Electronics ayrıca bir pazar eylem sistemi ve müşteri koruma mekanizması kurdu, ürün geliştirme, danışmanlık ve planlama hizmetlerini birleştiren ve büyük ölçekli endüstriyel uygulama çözümleri sunan bir teknoloji ve iş hizmeti sistemi kurdu. Ayrıca bilgi entegrasyonu ve uygulama entegrasyonu için portal sitesini konumlandırdı. , kullanıcı birleştirme ve alma hizmetleri.
Samimi, açık ve titiz şirket kültürü ile bilimsel ve normatif yönetim, profesyonel yeteneklerden oluşan geniş bir ekip oluşturur. Ürün geliştirme, tanıtım ve bakım konularında birlikte çalışırlar ve “müşteri odaklı” ve “hizmet” anlamını derinden anlarlar. “Şirketin operasyonları ve yönetiminden geçen her ayrıntı müşterinin geniş güven ve desteğini kazanır.”
Zhuo Lun Electronics, açık ve uyumlu bir tavırla yerli ve yabancı birçok üreticiyle derinlemesine bir teknik ortak haline geldi. Birbirleriyle uyumludur ve yeni uygulama alanlarında gelişmeye devam eder.
ZhuoLun Electronics'in büyüme süreci, müşterilere hizmet verme ve müşterileri ile devam etme sürecidir. Çok çalışıyoruz ve her zorluğa güvenle ulaşmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

Ürün ödülleri ve şirket ödülleri

Hizmet
Hizmet prensibi: müşteri memnuniyeti bizim mütevazi peşinde!

Hizmetin ürünlerin bir parçası olduğunu düşünüyoruz. Satış öncesi ürün tanıtımı, satışta teknik rehberlik, telefon iade ziyareti ve ürün satış sonrası servis, ürünümüzün ayrılmaz bir parçasıdır. Uzun vadeli üretim ve işletme uygulamalarında, hizmetlerimizin gerçekten uygulanmasını sağlamak için satış öncesi, satış ve satış sonrası her yönden sıkı denetim mekanizması oluşturmak için eğitim personelinin hizmet anlayışı ve hizmet kalitesi konusunda ısrar ediyoruz.

Kalite sorunu yönetimi: Servis sonrası ihtiyaç duymayan ürün en iyi üründür, aynı zamanda sürekli arayışımızdır. Biz ürün tasarımı, teknoloji değerlendirmesi, kalite kontrol ve Cengcengbaguan için büyük çaba sarf ediyoruz, kalite sorunlarının sıkı izlenmesi, en düşük aralıktaki kontrol riskini alacaktır; kalite problemlerini çözmek için, bir grup müşteri hizmetleri servisi kurduk, onlar hızlı, kurulum ve teknik rehberlik yerine, müşteri hizmetleri ek onarım hizmetini yerine getirecek, müşteri isteklerine göre kalite sorunları Müşteriler en hızlı şekilde çözmek için.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında herhangi bir yorumunuz veya öneriniz varsa, servis çağrı hattını, faks, e-posta ve servis merkezimizle diğer doğrudan temas formlarını kullanabilirsiniz, 24 saat içinde soruşturma hakkındaki görüş ve önerileriniz için çalışacağız. cevap vereyim

Ekibimiz
1 vizyonumuz, elektronik bileşenlerin dünya standartlarında bir tedarikçisi olmaktır
2 Ruhumuz: sadelik, konsantrasyon
3 tarzımız: sözünü tut, bahane yok, asla pes etme

4 bizim değerlerimiz:
Müşteri: her şey müşterinin değerine dayanır
İlke: önce sistem, liderlik ikinci
Standart: Zirveyi her zaman koruyun ve ilk sırada durun.
Takım: birlikte, Qi altın kırıldı
Minnettarlık: Minnettar kalpli bir adam olmak ve aşka saygı kazanmak
Sorumluluk: Kendinizden sorumlu, kuruluştan sorumlu ve toplumdan sorumlu