Üretim hattı

İlk olarak, üretim otomasyonu:

1, yama yüksek hassasiyetli, hata mikron seviyesinde;
2, yüksek üretim verimliliği, saatte 20.000'den fazla yapıştırabilirsiniz;
3, yama kalitesi iyi, yama kalitesi 100PPM içinde tutuldu;
4, kolay programlama, makine tanıma programlama yetenekleri doğrudan bir CAD formatına basılı kurulu dönüştürme yeteneği ile;
5, üretim otomasyonu, ürünün hammaddesinden başlayarak, bitmiş ürün otomatik olarak tamamlanıncaya kadar manuel işlem olmadan bilgisayar tarafından kontrol edilir ve operatörün sadece yardımcı ve üretim sürecinin izlenmesinden sorumlu olması gerekir;
6, çevre gereksinimleri doğrultusunda, kullanılan üretim hattı uluslararası elektronik ürünler ROHS standart üretim süreci doğrultusunda, ürün ROHS sertifika yetkilisi elde etti.

İkincisi, yönetim bilgileri:

Güç koruma cihazlarının üretimi diğer elektronik ürünlerden farklıdır ve küçük partiler ve çoklu çeşitlerle karakterizedir. Çok çeşitli bileşenler, yapay bileşenler için tedarik planına birçok sorun getirmektedir. Gelişmiş ekipman ve gelişmiş yönetimi ile şirket 2007 sonunda ERP kurumsal kaynak yönetimi yazılımı tanıttı. Biz ERP sistemindeki tüm enstrümanların farklı Malzeme Listeleri korumak. Daha sonra, ürünler için binlerce hammadde tedarik planı, önceki manuel planların getirdiği hammaddelerin yanlış tedarikini ve aşırı tedarikini önleyen, tüm ürünün Malzeme Listesine dayanarak MRP tarafından otomatik olarak hesaplanır. Sızıntı ve satın alma gibi olayların ortaya çıkması fonları tamamen kullanmıştır.
Müşteri siparişleri CRM sisteminden şirketin ERP sistemine yüklenir ve bilgisayar tarafından sorunsuz bir şekilde bağlanır. MPS, tüm ürüne göre üretim ürün ağacını otomatik olarak hesaplar ve tamamlar ve hammaddelerin yanlış veya eksik olmasını önleyen ilgili üretim malzemesi faturalarını oluşturur. Üretim bilgilerinin gerçek zamanlı olarak yüklenmesini, ürün üretim durumunun doğru görüntülenmesini, ürünle ilgili verilerin doğru istatistiklerini ve ürünün üretim sürecinin güvenilirliğini garanti etmek için her işlem için barkod tarama ekipmanı sağlanır. üretim süreci.

Üçüncüsü, üretim bilgisi görselleştirme:

Üretim alanına büyük ekranlı bir elektronik ekran taktık. Her müşteri siparişinin planlanan miktarı, serbest bırakılan miktarı, proses miktarı ve tamamlanan miktarı gerçek zamanlı olarak görüntülenebilir. Üretim planlaması için en iyi yardımcı araçtır.
Uzak istemci, üretim departmanının bilgi platformuna erişmek için kullanılabilir. İlgili sipariş numarası girildiği sürece, siparişin mevcut üretim durumu sorgulanabilir ve üretim bilgileri ile pazarlama departmanı arasındaki etkileşim gerçekleştirilebilir.
Şirket yönetim personeli, üretimle ilgili bilgileri, çalışanın üretim bilgileri, üretimde üretilen kalite anormal bilgileri vb. Dahil olmak üzere şirketin herhangi bir bilgisayarından sorgulayabilir. Bir kalite anormalliğinin tekrar eden olaylarının sayısı, sistemde ayarlanan maksimum alarm sayısına ulaşırsa, sistem bu bilgileri otomatik olarak uygun süpervizörlere rapor edecektir. Sistem her ay bu bilgilere dayanarak çeşitli grafik türlerini otomatik olarak çizecektir. Bazı özel işlemlerde toplanan veriler, kalite anormalliklerinin analizi için önemli bir temel olan normal bir dağıtım eğrisi olarak otomatik olarak çizilebilir.

Dördüncü olarak, tozsuz üretim ortamı:

Şirketin benimsediği kurşunsuz süreç nedeniyle, üretim sürecinde üretim ortamının ürün kalitesi üzerinde büyük etkisi olduğunu keşfettik. Şirket, tüm üretim atölyesinde dört açıdan karşılık gelen değişiklikler yaptı: hava tozu, yazın yüksek sıcaklık, yağmur mevsiminde nem ve kışın statik elektrik.
1. Tüm orijinal yedek pencereleri kapatın ve atölyeye erişimi tamamen kapatın;
2, sabit bir sıcaklıkta yıl boyunca tüm atölye sıcaklığı, böylece klima ekipmanları çok sayıda yüklü;
3. Atölyedeki nemin makul bir aralıkta olmasını sağlamak için büyük ölçekli bir hava dondurma kurutucusu satın alın;
4, anti-statik zemin döşeme, anti-statik tavan, uygun topraklama noktasını ayarlamak için belirli bir mesafede atölye döşeme. Atölyedeki her ekipman ve tezgahın toprağa bağlanabildiğinden emin olun. Her çalışan antistatik tulumlar çıkardı ve statik elektriğin ürün kalitesi üzerindeki etkisini azaltmak için çalışma sırasında antistatik bileklik takıyor.


OEM / ODM

  

Ar-Ge